Announcement October 17th: Dear fans, we have to postpone our October 24th show to after the war. For refunds please contact Netanya Cultural Hall at 098308811 We will be back, stronger than ever, after we whoop some ass!

מאמן כושר אישי בנתניה

על המאמן
גרי רויף הינו מאמן היאבקות וכושר מוסמך, בוגר בית הספר למאמנים של מכון וינגייט ומכללת הספורט גיבעת וושינגטון, עם ניסיון רב באימונים אישיים בחדר הכושר, אימוני כושר אישיים בבית הלקוח ואימוני היאבקות. בעל וותק של למעלה מ-12 שנים באימון ילדים ומבוגרים כאחת. גרי מאמן כושר אישי בנתניה, ירושלים בתל אביב, בים המלח. ניתן לקבוע אימונים בבית הלקוח או בחדר כושר באזור המגורים.
גרי רויף, מאמן כושר אישי בנתניה לנשים
צרו קשר ואחזור אליכם עוד היום
אימונים אישיים באזור נתניה
גרי רויף, מאמן כושר אישי בנתניה מאמן באזור נתניה בין אם זה במרכז נתניה סביב קניון השרון, רחוב הרצל, אזור המזרקה וחוף הים סירונית, או קרית השרון, בית יצחק, אזורים, קרית נורדאו, שכונת סלע, עיר ימים, נאות הרצל, בני ציון והסביבה, עין תכלת, קריית צאנז ואזור לניאדו, רמת אפרים, דורה וכמובן רמת פולג היוקרתית. גרי מגיע לכל אזור ואזור בנתניה והסביבה. מאמן באהבה גדולה ונותן יחס אישי ומשפחתי ושירות מקצועי ותומך לכל מתאמן.

אימוני הכושר בנתניה מורכבים ממגוון אימונים שונים, בין אם אימונים בחוץ, אימונים בבית, אימוני מדרגות בבניין או אימונים בחדרי הכושר הסמוכים למקום מגוריכם.

מאמן כושר אישי גרי רויף עם ציפי שביט
חשיבות אימוני הכושר האישיים
לא כל אחד הוא מפתח גוף או מרים משקולות אולימפי. יש אנשים שזקוקים ליותר עזרה והכוונה מאחרים. בחדר הכושר, מאמן כושר אישי יכול להדריך מתאמן חסר ניסיון כדי להקנות לו בסיס אימונים תקין להמשך עבודה. לפעמים אנו רואים בחדר הכושר מתאמנים מתקדמים שלא עובדים בטווח הנכון או משתמשים בגב התחתון כדי להרים משקלים. הם אומנם מתקדמים, אך הבסיס שלהם לקוי. זאת כנראה כתוצאה מהדרכה ראשונית שגויה. לכן חשוב מאד לקבל הדרכה טובה ואפילו לקחת מאמן כושר אישי לחודש-חודשיים הראשונים בחדר הכושר.

רבים באוכלוסייה לא עושים ספורט כתוצאה מחוסר מוטיבציה, כאן תפקידו של המאמן כושר האישי בא לידי ביטוי. מאמן כושר אישי מגיע אליכם הביתה עם ציוד שמתאים למתאמן המתחיל וכך המאמן מקנה את ההרגלים הדרושים כדי "להדביק" את המתאמן חסר ההשראה בחיידק הכושר.

מאמן היאבקות גרי רויף
איך מתחילים?
יוצרים עמנו קשר, מספרים קצת על עצמכם ועל המטרות שלכם ולאחר מכן קובעים פגישה. נפגשים ומתאימים לכם תוכנית מיוחדת שמתאימה אך ורק לכם ומתחילים לעשות כושר!
מה עושים באימון האישי?
גרי מגיע אליכם הביתה עם ציוד הכושר. מתחילים עם חימום ומתיחות. לאחר מכן עוברים לתרגילים המרכזיים. התרגילים משתנים מאדם לאדם ומותאמים באופן מיוחד עבור כל מתאמן ומתאמנת. בסוף האימון מגיעים לשלב ה-Cooldown (רגיעה) שבו מחזירים את הדופק למצבו הנורמלי. ניתן לערוך אימונים אישיים גם בחדרי כושר שאנו עובדים עמם, אך עקב העמלה שהם גובים המחיר עלול לעלות.
מוטיבציה
לפעמים מה שדרוש למתאמן זו ההכוונה והתמיכה הנכונה מהמאמן. ומעצם היותו השראה וגורם מדרבן למטרה. תפקיד המאמן לוודא שתגיעו ליעדים שהצבתם לעצמכם מלכתחילה והוא ילמד אתכם לא לוותר לעצמכם ע"י זה שייתן לכם כלים ללמוד להיות קשובים לגוף שלכם.
תזונה נכונה
חלק גדול מההצלחה מגיע מהרגלי תזונה נכונים. תפקיד המאמן הינו לתת מענה גם בנושא זה ולהתאים לכל מתאמן את ההרגלים המתאימים לו. מרבית האנשים שלוקחים מאמן אינם מודעים כלל וכלל לנזק הבריאותי לטווח הארוןך שנגרם להם כתוצאה מתזונה לקויה. בדיקות דם עם רמות שומנים גבוהה יכולה להצביע על טרשת עורקים ואף להוות סכנת חיים. שינוי קטן בהרגלי התזונה יכול להאריך חיים ואת איכותם.
איך זה להיות מאמן כושר אישי?
גרי מספר שהוא תמיד אהב לעזור לאנשים. בנוסף לכך, הוא תמיד אהב לשמוע אנשים. וזה מה שכה מייחד אותו משאר המאמנים. גרי הוא אוזן קשבת. הוא יעזור לכם לפרוק מתחים, יקנה לכם הרגלי תזונה ואורח חיים בריאים יותר, ילווה אתכם עד שתגיעו ליעדים שלכם ותמיד יהיה שם בשבילכם. הסיפוק הגדול באימון אישי הוא לראות איך מתאמן הופך להיות בעל ביטחון עצמי גדול יותר, איך בדיקות הדם פתאום משתנות לטובה, איך הרופאים אף מופתעים מהמצב ומפסיקים מתן תרופות כאלה ואחרות. וחשוב מכלף הסיפוק הכי גדול הוא לראות הורים שפתאום יש להם אנרגיה גדולה יותר לשחק עם הילדים. בזכות הפעילות הגופנים הם הופכים להורים טובים יותר - הורים קורנים וזוהרים.
איך מסתדרים עם כל הנסיעות?
אחת השאלות הראשונות ששואלים את גרי היא איך הוא מסתדר עם כל הנסיעות - מנתניה עד ירושלים ומתל אביב עד ים המלח. אז התשובה פשוטה - לוח זמנים מסודר ולקוחות שבאים לקראת. גרי משתדל לאמן בכל אזור כמה מתאמנים אחד אחרי השני כדי להיות כמה שיותר יעיל ולהמשיך באזור אחר. המתאמנים באים לקראתו כדי שהוא יספיק להגיע גם לאזורים האחרים. אין ספק שזה לא קל, שחיקה לרכב והמון הוצאות דלק, אך כאשר יש כמה מתאמנים קבועים ונאמנים בכל אזור העבודה שווה את המחיר ואין סיפוק גדול יותר עבור מאמן כושר אישי מאשר החיוך של המתאמן אחרי האימון.
ביטוח
לגרי ביטוח אחראיות מקצועית וצד ג' על כל הפעילויות שלו מבית מנורה. במידה והמתאמן נפצע הינו מכוסה ע"י הביטוח באופן מלא, בין אם האימונים התקיימו בחוץ, בבית או בחדר הכושר המקומי, כולל אימונים קבוצתיים לצד האימונים היחידניים.

גרי מתמחה באימונים אישיים - תוכניות ירידה במשקל ועליה במסה, שמירה על תזונה נכונה, תוך מתן שירות אדיב ומקצועי. אימון ניסיון חינם!

צרו קשר לאימון כושר אישי עוד היום ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מה זה אימון כושר אישי? אתם שואלים ואני עונה

אז אחרי שקראתם קצת עליי ועל האימונים שלי אני רוצה לתת מענה לכל האנשים שתמיד שואלים אותי מה זה אימון כושר אישי, מה מיוחד באימון כושר אישי בנתניה ומה כולל אותו אימון כושר אישי.

קודם כל, אימוני כושר החלו בשנות ה-70 כאשר ארנולד שוורצנגר, פרנקו קולומבו ולו פרינגו קרעו את חדרי הכושר בקליפורניה והבחורות רצו להיות איתם והגברים רצו להיות כמוהם. למי שהיה קצת כסף לקח אותם ללוות אותם באימון אישי ולתת דגשים, טיפים ותיקונים, והבחורות פשוט רצו להיראות אותם בפומבי או בחדר הכושר כדי להעלות את הסטטוס שלהן. בימים ההם לא ידעו מה זה מאמן אישי אז חשבו ששוורצנגר, קולומבו ופרינגו היו החברים של הבנות ההן. הסטטוס שלהן אכן עלה, אם אתם שואלים, בהרבה.

תרבות אימוני הכושר התפתחה בשנות ה-70 כאשר מדריכי חדר כושר לא הסתפקו במשכורת שקיבלו מהמשמרות שלהם וחיפשו להוסיף נפח להכנסות. אימונים אישיים הוסיפו נפח משמעות להכנסות והפכו למקצוע פופולרי מאד בקרב ספורטאים ומפתחי גוף.

גם לישראל האופנה הגיעה בשנות ה-60 וה-70 כאשר המתאבק ומפתח הגוף הרב רפאל הלפרין ז"ל פתח את חדר הכושר הראשון בישראל - "מכון שמשון" בתל אביב. מאז החלו לצמוח להם מפתחי גוף בכל רחבי הארץ. בשנות ה-80 וה-90 התחום הגיע לשיא ווינגייט החלו להכשיר דור חדש של מדריכי כושר. דוד נטיס, מאמן היאבקות אגדי אגדי מבריה"מ, היה הראשון שגידל מאמני כושר בישראל.

מטרת האימונים האישיים באה כדי לתת למתאמן חדש מענה וליווי אישי. לא כל אחד מבין בכושר ומרבית המתאמנים החדשים לא בדיוק יודעים מה הם עושים. מאמן כושר אישי לא רק נותן מוטיבציה ומציב יעדים למתאמן, אלא גם מסביר לי את ההגיון מאחורי כל תנועה ומתקן את המתאמן תוך כדי התרגילים.

מאמן כושר בהתחלה עובד במשמרות בחדר הכושר וצובר ניסיון. עבודה זו אינה מכניסה כלל וכלל. כדי להתפרנס בתחום חייבים לצבור מספיק ניסיון כדי לעשות אימונים אישיים, בין אם בבית הלקוח או בחדר הכושר בו עובדים. בדרך כלל חדרי הכושר גוזרים קופון לא קטן מהאימונים האישיים, לכן אימוני כושר בבית הלקוח או בחוץ הם הכי משתלמים כן ללקוח וכן למאמן.

אף פעם לא ניסיתם אימון כושר אישי? אצלנו מקבלים אימון ראשון חינם. אז מה יש להפסיד? צרו קשר וקבעו אימון עוד היום! מרגישים שאינכם מתקדמים לשום מקום למרום שאתם מתייצבים באותה השעה כל יום בחדר הכושר השכונתי? אולי המדריך שנתן לכם הסבר ראשוני לא עשה את תפקידו כראוי וכתוצאה מבסיס לקוי אתם לא מצליחים להגיע לתוצאות. תזמינו את גרי לראות איך אתם מתאמנים בחדר הכושר ללא כל עלות והוא יעשה רשימה מלאה וארוכה של דברים שעליכם לשפר ולתקן. אז למה אתם מחכים? צרו קשר לאימון כושר אישי עוד היום ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!