Announcement October 17th: Dear fans, we have to postpone our October 24th show to after the war. For refunds please contact Netanya Cultural Hall at 098308811 We will be back, stronger than ever, after we whoop some ass!

מופעי היאבקות

מופעי היאבקות

ב-2019 חזרנו לפעילות עם "כאסח בפסח" בכיכובם של דייויד סטאר נגד ג'יי לית'ל, אלוף ROH דאב ואלוף זוגות של WWE לשעבר מאט סיידל (אוון בורן) שהביס את הרב סוויסה וזכה באליפות ה-IPWA. בקיץ קיימנו את "מסיבת היאבקות" כשמאט סיידל הגן על תוארו מול הכוכב העולה יובל גולדשמיט ובדצמבר ערכנו את המופע הכי גדול שלנו "היאבקות בסינמה סיטי" כשחבר היכל התהילה בילי גאן עלה מול אלוף IPWA שלנו מאט סיידל, הכוכב העולה של AEW סאמי גאווארה נתן קרב 5 כוכבים מול יובל גולדשמיט ועוד כוכב ענק מ AEW דארבי אלין ריתק את הקהל מול הרב סוויסה.

ב-9 ליוני 2017 התקיים אירוע ה RAGE הענק מול אלף צופים בהיכל שלמה ששודר בשידור ישיר בערוץ הספורט, בכיכובו של קווין ואן אריק ובניו רוס ומארשל שעלו מול הרב סוויסה, אלוף בין ישבתי של WWE לשעבר מרטי ג'נטי וג'מפינג לי. במופע השתתפו טטנקה, מאט סיידל, דייויד סטאר, באד בונז, יורן סימונס ועוד.

עם ניסיון של קרוב ל-100 הפקות מופעים מאז הקמת הארגון, אנו מתמחים במופעי היאבקות מול קהל חי, מופעי בר מצווה והופעות בטלוויזיה. להלן סקירה של כמה מהמופעים הבולטים שלנו מבין כל הרבים


ב-19 לאפריל, 2014 התקיים - "כאסח בפסח". מתאבק WWE/ECW ננזיו / ליטל גווידו ניצח את הרב סוויסה, ליאור ליבמן שמר על תוארו מול שרון פלטי, ג'ק דאמה עם קילר ניצח את הלבוי, דה בום ברגמן ניצח את ג'ייסון קרוז, בוס הייאט ניצח את ניבל קאהן ולאחר מכן את יוקוזונה שביט, אדם בלאד עם בלאדי מארי ניצח את מאור מזרחי וג'ואי טיילק ניצח את גיל מק'ל.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-7 לספטמבר התקיימה תחרות גדולה בקיבוץ קלי"ה שבים המלח. ליאור ליבמן ניצח את רותם שאנל בקרב שהלהיב את הקהל המקומי וזכה בתואר הנכסף של אליפות ה-IPWA, הרב סוויסה ניצח את ריקסון רואס בקרב מפרך, שרון פלטי ניצח את תומר אופנר, ג'ק דאמה ניצח את שון הייאט עם עזרה מקילר דגני, קרונוס ניצח את שי בלנקו וגיא לנדאו ניצח את הלבוי. במופע זה היה אמור לעלות נועם דר, הישראלי הראשון ב-WWE, מול הרב סוויסה אך עקב חשש לפציעה הוחלט שעדיף לו להימנע מלקיים קרב בשלב זה והוא הוחלף ע"י ריקסון רואס. לפני המופע, דר העביר לתלמידי בית הספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף מחנה אימונים שנחרט בליבם של הצעירים לעד.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-21 לינואר, 2013 התקיים מופע "היאבקות ומוזיקה" בתל אביב. בקרב המרכזי הלבוי הכניע את הרב סוויסה בקרב מרתק והפך לאלוף ה-IPWA החדש. שרון פלטי ניצח את עידן בולדר. "מר ישראל" מישל טרוני הביס את ג'ק דאמה. תומר אופנר הכניע את ג'ק דאמה. מקס ואן פאנקס ניצח את שי בלנקו בקרב ללא חוקים, וה"סובייטי האכזר איוון ברובקין נוצח ע"י שון "דה בוס" הייאט.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-1 לנובמבר, 2012 התקיים אירוע ה"היאבקות בגשם" בנתניה. בקרב המרכזי ליאור ליבמן ניצח את תומר שלום בקרב מלהיב שאין כמותו. לפני כן התקיים קרב 3 על 3 בין האלוף, רבי סוויסה, יוסי השור ושרון הביריון לעידן בולדר, קן קרביס וריקי רואס. בקרב גדול נוסף ג'ואי טיילק ניצח את עומרי בללי. איוון ברובקין הביס את הפקח, אניגה ניצחה את הלבוי, ויוקוזונה שביט ניצח את קילר דגני


ב-23 לאוגוסט בנתניה במהלך "סאמר ספלאש" המסורתי הרב סוויסה ניצח מקס וואן פאנקס, הלבוי, שי בלנקו, ריקסון רואס, כריס קורבין וקן קרביס וזכה מחדש באליפות.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-16 לאוגוסט, 2012 בנתניה התקיים המופע הכי גדול וחשוב בתולדות ההיאבקות הישראלית. בקרב המרכזי אגדת ה-WWE טטנקה ניצח את הרב סוויסה בקרב מפרך וזכה בתואר ה-IPWA הנכסף. בקרב שישודר לאחר מכן בערוץ ONE טטנקה דיבר טובות על הארגון ועל ישראל ככלל והבהיר שהוא תומך נלהב בישראל. בנוסף לקרב הענק הזה, התקיימו עוד קרבות בין כמה מהמתאבקים הטובים בארץ כגון: שרון פלטי שהביס את הלאופרד הלבן, יוסי השור שדרס את ריקסון רואס, עומרי בללי שניצח את דה שאנל, הלבוי שהביס את אייסמן רוזין, הלאופרד השחור שניצח את סייקו די, מקס ואן פאנקס שניצח את גיא לנדאו ושי בלנקו הפופולרי שניצח את קן קרביס. כתבות גדולות על ביקורו של טטנקה בארץ פורסמו במאקו, עיתון "הארץ" ופלטפורמות נוספות בתקשורת


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-25 לאוגוסט, 2011 בנתניה התקיים המופע "מכת שמש". בקרב המרכזי הרב סוויסה הצליח לנצח את זוכה תוכנית הריאליטי "הישרדות" נתן בשבקין בקרב קשה במיוחד. בנוסף, הלבוי הביס את ליאור ליבמן עם תומר אופנר שופט בקרב, דה שאנל ניצח את גיא לנדאו, אריק קרואו הביס את מקס ואן פאנקס, אייל סמיילי ניצח את ביג ליאו, סטורמי ניצחה את קילר, הנחש הורביץ ניצח את דין לן וקן קרביס ניצח את קרונוס.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-14 ליולי, 2011 בנתניה התקיים טורניר אליפות במסגרת מופע "סאמר ספלאש" שבמהלכו הרב סוויסה ניצח את הנחש (רבע גמר), ביג ליאו (חצי גמר) ואת ליאור ליבמן (גמר) כדי לזכות באליפות ה-IPWA. בטורניר השתתפו גם: דה שאנל, הלבוי ודה סטייל. כמו כן, נערך קרב 3 על 3 בין דין לן, קרונוס ואריק קרואו לעומרי בללי, ריקסון רואס ואייל סמיילי.


ב-31 למרץ, 2010 בתל אביב נערך מופע ה"כאסח בפסח" שבמרכזו גרי רויף והוואי אלן חידשו את יריבות ארוכת השנים ביניהם בקרב מפרך ומרתק. כמו כן, נערך קרב "באטל רויאל" ענק בהשתתפות מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAכל הרוסטר של האיי.פי.דבליו.איי. בסוף היה זה הלאופרד השחור שהדיח את התליין האדום הענק לצהלת הקהל וזכה בקרב. יוסי השור ניצח את אייסמן רוזין, הלאופרדים ניצחו את טאף אסף ודה סטייל בקרב זוגות, ליידר ניצח את אריק קרואו, גיא לנדאו ניצח בקרב אקדמיה, עידן בולדר ניצח את שרון פלטי וקן קרביס ניצח את אייל סמיילי וליאור ליבמן בקרב משולש.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-13 למאי, 2009 בתל אביב נערך מופע "רסלינג ישראלי 2009" שגם שודר בערוץ "אגו טוטאל". בקרב המרכזי יוסי השור ניצח את שרון הבריון בקרב מרתק ומרגש וזכה באליפות ה-IPWA. כמו כן, נטע המלכה הביסה את טייני, ליידר ניצח את אייל סמיילי, אייסמן רוזין ניצח את הלאופרד השחור, האוס פי הביס את הסטייליסט, בוטילישס ניצחה את לארה קרופט ועידן בולדר ניצח את בי בוי אדרנלין.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-9 ליוני, 2007 נערך בתל אביב מופע ה"סאמר ספלאש" המסורתי. בקרבות המרכזיים עומרי בללי ניצח את גרי רויף בקרב טכני ונהדר ושרון פלטי ניצח את יוסי השור בגמר טורניר האליפות וזכה בתואר ה-IPWA. השחקנית מיכל גבריאלוב ניצחה את מגיש הטלוויזיה זוהר ישראל ואת התסריטאי דרור נובלמן, הוואי אלן ניצח את דורון דגני ואיזי רוזנפלד, אם.סי נמר ניצח את רב פקד רוזנברג וליידר ניצח את הלאופרד השחור. אשתו של ברט "היטמן" הארט ג'ולי הארט ובוגר ה"דאנג'ן" של משפחת הארט נועם "הסוכן נ'" נכחו במופע ועזרו לארגון להתרים כספים למען הנזקקים. הארט ידוע בשל פעילותה למען נזקקים בקנדה. המופע עלה בשלמותו מיד לאחר האירוע לאתר הסרטונים "פליקס" של תפוז. גיא פינס נוכח באירוע וכתבה על המופע הופיעה כמה ימים לאחר מכן ב"פנאי פלוס".


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-14 לאוגוסט, 2006 בחוף הרצליה הארגון ערך את מופע ה"סאמר ספלאש" המסורתי עם 2 קרבות מרכזיים גדולים: הוואי אלן שניצח את ג'מפינג לי ושמר על תוארו כאלוף הארגון ויוסי השור שניצח את גרי רויף בקרב איש הברזל 2:1. כמו כן, התליין האדום ניצח את שרון פלטי, ג'ואי טיילק הביס את ליידר, צוות מיקרוספוטס - גלוטאוס ואיזי רוזנפלד בניהולו של מר אונגר ניצחו את צוות פתח תקווה - עומרי בללי וטאף אסף, עידן בולדר ניצח את הלאופרד השחור ואייס הזועם ניצח את גילעד דליות. המופע סוקר במהדורת השרון של מעריב.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-10 לינואר, 2006 בתל אביב התקיים מופע ה"רסלנובלה". בקרבות המרכזיים יוסי השור וג'ואי טיילק המשיכו ביריבות הממושכת ביניהם בקרב שנמשך עד זוב דם, גרי רויף הביס את נועם עמית, הוואי אלן ניצח את שרון פלטי ועומרי בללי שמר על האליפות מול ליידר. כמו כן, ניו יורק רוזנפלד ניצח את דורון דגני ומר אונגר, התליין האדום הביס את עמרי אילן, כריס קורבין ניצח את עודד רוזנברג וגילעד דליות ניצח את טאף אסף. המופע שודר לאחר מכן בערוץ ההיאבקות הבריטי. כתבה על המופע והרסלינג הישראלי הופיעה גם כמה ימים לאחר מכן ב"ידיעות אחרונות".


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAביוני ויולי, 2005 נערכו צילומי התוכנית "מכת מדינה" בתל אביב עבור ערוץ "ביפ" בכבלים. בין הקרבות הבולטים היו הרב סוויסה מול המאבטח וולדימיר ועמית רומם, מר וייס מול עמית רומם וקרבות הבנות בכיכובן של אינגה, עדינה ושיק. סדרת ההיאבקות הסאטירית הציגה נציגי מגזרים שונים בחברה הישראלים ונתנה להם לפתור את הבעיות שלהם בזירה. הדמויות כללו את הרב סוויסה, מר וייס נציג משרד האוצר, הסוכן נ מהשב"כ, עמית רומם השמאלני הגייז, הסמל חזי, המתנחל לוינגר, המאבטח ולאדימיר, השאהיד קסאם עשראווי, הדוגמנית שיק, הראפר אוהב בית"ר ירושלים אם.סי נמר, נציג האלפיון העליון הצפוני אדם שוקן, נציג החנונים שוקי, המתנדבת השוודית אינגה והמורה עדינה. בהגשת סטאנדאפיסטים אורי חזקיה ואבי נוסבאום. על יצירת "מכת מדינה" קראו בדף הכתבות.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-28 לאפריל, 2005 התקיים מופע "כאסח בפסח" בנתניה מול קהל שיא של 400 איש. המופע שימש בתור מופע חימום לצילומי "מכת מדינה". בקרב המרכזי גרי רויף ניצח את הוואי אלן וג'ואי טיילק וזכה בפעם השלישית באליפות הארגון עם עזרתו של יוסי השור (שהיה השופט בקרב). בנוסף, שרון הבריון ניצח את ניו-יורק רוזנפלד, גרי רויף ניצח את בולדוזר זידן מוקדם בערב, התליין האדום הביס את הפסיכופט, בר פלד ניצח את הקצין אונגר וליידר ניצח את עומרי בללי.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-6 ליולי, 2004 בנתניה התקיים ה"סאמר ספלאש" השלישי של הארגון. בקרב המרכזי ג'ואי טיילק ניצח את גרי רויף וזכה בתואר הארגון. בקרב המרכזי השני, אביב מעיין והוואי אלן ניצחו את יוסי השור וג'מפינג לי. כמו כן, שרון הבריון ניצח את ליידר, ניו יורק רוזנפלד ניצח את מקס כריסטיאן ג'ריקו, עומרי אילן ניצח את בולדוזר זידן ודורון דגני ניצח את הוריקיין אונגר. המופע סוקר בחדשות הוט בשרון.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-27 ליולי, 2003 התקיים מופע ה"סאמר ספלאש" השני. בקרב המרכזי גרי רויף שמר על תואר אלוף ה-IPWA מול ג'ואי טיילק כמה ימים אחרי הקרב הראשון ביניהם. גרי הגיע לקרב למרות שסבל מזעזוע מוח קשה. למרות כל זה, גרי גם שפט בכל הקרבות במופע. כמו כן, מקס כריסטיאן ג'ריקו ניצח את מאט ליידר, ניו יורק רוזנפלד ניצח את מייקל ירחמוביץ', הוריקיין אונגר ניצח את צביקה מסינג, מאור רם ניצח את עמרי אילן, דורון דגני ניצח את אלכס הטורף ומייקל ירחמוביץ' ניצח את נדב ארבל.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAב-24 ליולי, 2003 בהרצליה במהלך תחרות אומנויות לחימה משולבות גרי רויף ניצח את ג'ואי טיילק בקרב שקבע מי יהיה אלוף ה-IPWA הראשון. רבים מקהילת חובבי הרסלינג בארץ הגיעו לתמוך בחלוצי הרסלינג הישראלי. טיילק הגיע בתור האמריקאי בוגר בית הספר להיאבקות של שון מייקלס והקרב בינו לבין גרי הכה גלים בקרב חובבי הרסלינג בארץ.


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWAהאימונים החלו בסוף 2001 וב-14 בפברואר, 2002 גרי ומקס כבר הופיעו בתוכנית "באז" בערוץ 10 בהנחיית חיים אלמקייס. ב-8 ליוני באותה שנה החבר'ה ערכו את ה"סאמר ספלאש" הראשון בכפר שמריהו כמופע ראווה קטן. בקרב המרכזי גרי רויף וצביקה מסינג התמודדו מול מקס ג'ריקו ובר פלד. בנוסף, רום אונגר ניצח את דורון דגני, יאיר ניצח את סטיב, נדב ניצח את ביג די, ומקס את ג'יי אי.

 

בר מצווה בסגנון WWE

בר מצווה בסגנון WWE

אימון חתן הבר מצווה למופע היאבקות
מופע היאבקות בפני חתן הבר מצווה,
משפחתו וחבריו

הופעות בטלוויזיה

הופעות בטלוויזיה - אחד נגד מאה ערוץ 2
הופעות בטלוויזיה - לעוף על המיליון ערוץ 10

הופעות בטלוויזיה: שעשונים,
ריאליטי, תוכניות אירוח, סדרות וסרטים

מופעים חיים

מתאבק WWE גווידו / ננזיו בישראל
גווידו / ננזיו מול הרב סוויסה. ירושלים 2014
מתאבק WWE גווידו / ננזיו בישראל
גווידו וסוויסה. שלב גישושים. ירושלים 2014
טטנקה בישראל
טטנקה בדרכו לזירה. נתניה. 2012
סוויסה מול טטנקה
הרב סוויסה נועל את ראשו של טטנקה
סוויסה מול טטנקה
סוויסה וטטנקה אחרי קרב היסטורי
סוויסה מול טטנקה
סוויסה וטטנקה ברגע מרגש